Tobiasz Carewicz 27.02.2018 ot i cała historia.


Data dodania: 27-02-2018 r.
Ilość wejść: 1 642.

 Redaktor/Autor: Ewa Juchniewicz

pomogli Pomogli: Veronika Duda i Krystian Kamil Rohde

U Tobiasza jak zwykle huragan zmian. Dzieje się dużo, bardzo dużo dobrego. W końcu na swoim, w końcu niezależny, w końcu robiący to co kocha i zawsze kochał.

–  Znalazłem sens i radość życia, to moje radio, moja muzyka, moi słuchacze, moi rozmówcy i energia, która mnie uskrzydla i dodaje mi sił do dalszego działania do realizowania swoich zamierzeń, celów i planów.  Chcę rozwijać swoje skrzydła w ramach Stowarzyszenia Tobiasz i Przyjaciele, które powstało z zamiarem realizowania i prowadzenia spotkań motywacyjnych dla młodego pokolenia, czyli być wśród ludzi i z ludźmi. Chcę uwrażliwiać społeczeństwo na siebie nawzajem, na ludzkie odruchy i dobro, którym pragnę się dzielić. Wierzę w ludzi i ich potencjał do życia w zgodzie ze sobą. Jestem być może niepoprawnym optymistą, ale takim chce być i w taki sposób pragnę przeżywać życie. I nie muszę myśleć jak „dalej żyć” przecież żyję i mam się fantastycznie, bo cóż piękniejszego może być niż to co udało mi się osiągnąć nawiązując kontakt z Fundacją WOŚP i rozmowami na antenie radia tobiFM z rzecznikiem prasowym Panem Krzysztofem Dobiesem oraz Panem Jurkiem Owsiakiem. Równie inspirującą osobowością w moim radiu był Tomasz Cebo z pasją do malarstwa, muzyki i ludzi. To właśnie takie ciekawe rozmowy są dla mnie motywacją do własnego rozwoju osobistego i uruchomiły pokłady energii do dalszej pracy. ŻYJĘ TAK JAK POTRAFIĘ I MOGĘ, ZMIENIAM TO CO MOGĘ ZMIENIĆ i to mi wystarcza do uczucia zadowolenia i satysfakcji. Jestem szczęściarzem, bo mam siebie i wiem czego chcę oraz inspirujących i pomocnych ludzi wokół. I cóż więcej chcieć…

Tobiasz znalazł swoje miejsce na ziemi, swoich ludzi. Dzięki Stowarzyszeniu, które powołał do życia już nikt nie będzie, kazał mu robić rzeczy na które nie do końca się zgadzał. Wolność i pasja to dzisiejszy Tobiasz .

Chwilo trwaj.

Chcę pomóc

Leave a Reply